SPOTKANIE PROJEKTOWE W POLSCE

Od poniedziałku 07.11 do środy 09.11 w naszej szkole odbyło się spotkanie projektowe, na które w sumie przyjechało 18 osób z 8 partnerskich szkół (Łotwy, Portugalii, Włoch, Turcji, Rumuni, Czech, Niemiec i Macedonii). W trakcie tych kilku dni nasi goście zwiedzi naszą szkołę, zobaczyli przedstawienie naszych uczniów oraz wzięli w nim udział. Następnie udaliśmy się na spacer ścieżką edukacyjną. Byliśmy gośćmi w Starostwie Powiatowym, gdzie spotkaliśmy się z Panem Starostą oraz skosztowaliśmy pysznego kołocza. Po południu odbyło się spotkanie projektowe. Następnego dnia cała szkoła wyjechała do Krakowa. Zwiedziliśmy Zamek Królewski, Stare Miasto oraz Kazimierz. Ostatniego dnia zwiedziliśmy Zamek w Mosznej oraz stolicę naszego województwa Opole. Wszystkie te wyjazdy były związane z realizacją zadań projektowych.